And Nova
ul.Fabryczna 15
64-100 Leszno

Tel: 65 52 92 522
Pon.-Pt. 10-18
Salon Firmowy KOŁO

Zostaliśmy salonem firmowym marki KOŁO . Zapraszamy do naszego sklepu Leszno ul.Fabryczna 15. U nas wynegocjujesz najlepsze ceny ! http://www.mkfoam.pl/

DREWMAX

 Ekologiczne meble sosnowe i bukowe, z bogatej oferty firmy Drewmax. Katalog dostępny na stronie: http://www.pacyga.pl/

Informacja

Nasza strona używa plików cookies.Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie tychże plików,gdyż obsługę ich można wyłączyć w przeglądarce internetowej.

Materac Sueno Vital

Koło|Materace|Materace » Materace lateksowe

1-14 dni

Płyta lateksowa wycinana konturowo,o 5 strefach twardości.Materac wulkanizowany na bazie naturalnej żywicy, wyprodukowany w technologii Talalay,któa umożliwia równomierne rozłożenie ciężaru włąściwego płyty lateksowej, a tym samym wydłuża jej żywotność i wpływa na komfort spania.Zamrożone kanały powietrzne pozostają otwarte w procesie wulkanizacji co umożliwia oddychanie i cyrkulacje powietrza w materacu.Przy tej technologii w materacu nie rozwijają się bakterie i grzyby.Pokrowce z serii exclusive.Wys.materaca ok 18 cm.Sciągany pokrowiec można prać w temp.60 st C , antyalergiczny.Pokrowiec Miły Dotyk z tkaniny Tencel,przepikowany pianką termoelastyczną a Jedwab miły dla skóry i dobrze przez nią tolerowany nawet przez osoby wrażliwe,ma największą wytrzymałość ze wszystkich włókien naturalnych.

 

Polecamy także:

Materac Ibiza H2