And Nova
ul.Fabryczna 15
64-100 Leszno

Tel: 65 52 92 522
Pon.-Pt. 10-18
Salon Firmowy KOŁO

Zostaliśmy salonem firmowym marki KOŁO . Zapraszamy do naszego sklepu Leszno ul.Fabryczna 15. U nas wynegocjujesz najlepsze ceny ! http://www.mkfoam.pl/

DREWMAX

 Ekologiczne meble sosnowe i bukowe, z bogatej oferty firmy Drewmax. Katalog dostępny na stronie: http://www.pacyga.pl/

Informacja

Nasza strona używa plików cookies.Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie tychże plików,gdyż obsługę ich można wyłączyć w przeglądarce internetowej.

Materac Varlo Plus

Koło|Materace|Materace » Materace dla rekonwalescentów

1-14 dni

Materac ma wkład w formie wanny z pianki.Składa się z kostek o kształcie ostrosłupa.Kostki mają rózne twardości i są niezależne co powoduje możliwość indywidualnego dopasowania gęstości pianki do osób różnej postury i wagi.W miejscach narażonych na odleżyny można wyjąć kostki i stworzyć wolną przestrzeń a tym samym zmniejszyć obciążenie chorego miejsca .Specjalny system ułożenia kostek sprzyja zwiększonemu przepływowi powietrza,dobrze dopasowując się do kształtu ciała.

Pokrowiec PU-BW wykonany jest z tkaniny Sanipur.Jest to połączenie poliuteranu z bawełną.Posiada ściągany pokrowiec , który można prać w temp.60 st.C .W tkaninie  choć  nie przepuszcza krwi i moczu  jest swobodny przepływ  powietrza.Stosowanie pokrowca PU-BW jest wskazane w szpitalach i domach pomocy społecznej.Posiada pozytywną higieniczną ocenę Instytutu Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni. Wys.materaca ok 16 cm.