And Nova
ul.Fabryczna 15
64-100 Leszno

Tel: 65 52 92 522
Pon.-Pt. 10-18
Salon Firmowy KOŁO

Zostaliśmy salonem firmowym marki KOŁO . Zapraszamy do naszego sklepu Leszno ul.Fabryczna 15. U nas wynegocjujesz najlepsze ceny ! http://www.mkfoam.pl/

DREWMAX

 Ekologiczne meble sosnowe i bukowe, z bogatej oferty firmy Drewmax. Katalog dostępny na stronie: http://www.pacyga.pl/

Informacja

Nasza strona używa plików cookies.Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie tychże plików,gdyż obsługę ich można wyłączyć w przeglądarce internetowej.

Materac Space 1000 S

Koło|Materace|Materace » Materace termoelastyczne|Materace » Materace lateksowe|Materace » Materace kieszeniowe

1-14 dni

Luksusowa mieszanka.Sprężyny woreczkowe stanowiące doskonałe podparcie .Z jednej strony obłożone lateksem a z drugiej pianką termoelastyczną.Zastosowany pokrowiec Space wykonany jest z materiału obiciowego składającego z 53% włókna syntetycznego polieterosulfonu, 38% viskozy, 9% polipropylenu. Space utrzymuje właściwą temperaturę ciała i zapobiega przegrzaniu. W pokrowcu zastosowano technologię Outlast opracowaną w NASA w celu ochrony astronautów przed wahaniami temperatury. Aktywnie wyrównuje wahania temperatury i przyczynia się do poprawy samopoczucia. Pokrowiec niepikowany z zamkiem rozdzielczym umożliwiającym zdjęcie i wypranie go w temp. do 60°C, co stanowi gwarancję zachowania optymalnej higieny spania.Wys.mat. ok 25 cm,Do zastosowania z gęstym stelażem z giętych listew, z regulacją lub bez.

O technologii Outlast:na stronie www.mkfoam.pl

 

Polecamy także:

Materac Czar nocy 1 lub 7-mio polowy
Materac Venus MP