And Nova
ul.Fabryczna 15
64-100 Leszno

Tel: 65 52 92 522
Pon.-Pt. 10-18
Salon Firmowy KOŁO

Zostaliśmy salonem firmowym marki KOŁO . Zapraszamy do naszego sklepu Leszno ul.Fabryczna 15. U nas wynegocjujesz najlepsze ceny ! http://www.mkfoam.pl/

DREWMAX

 Ekologiczne meble sosnowe i bukowe, z bogatej oferty firmy Drewmax. Katalog dostępny na stronie: http://www.pacyga.pl/

Informacja

Nasza strona używa plików cookies.Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie tychże plików,gdyż obsługę ich można wyłączyć w przeglądarce internetowej.

  • Łóżko Rustikal
    Łóżko Rustikal
RSS

Łóżka

Sen zajmuję  1/3 naszego życia. Ma  być wspaniały, relaksujący i odprężający.A więc zwróć uwagę na sporo czynników. Jednym z nich jest łóżko, na którym śpimy i nie tylko.Różnorodność wzorów. Łóżka drewniane, tapicerowane , metalowe, z płyty MDF. Ich wybór jest bardzo szeroki. Teraz wspomnimy o odpowiednich wymiarach łóżka. Te powinny zależeć od postury i wysokości osób, mających wypoczywać na łóżku. Może wystarczyć rama o wymiarach 140 lub 160/200,ale jeśli masz dużo miejsca polecamy łoża 180 i 200/200, wysokie osoby muszą pamiętać że wygodne łóżko powinno mieć przynajmniej na długości ok 20 cm więcej niż nasz wzrost . Następnie materac i stelaż ,bez nich nawet na najdroższym i najładniejszym łóżku nie wyśpisz się.