And Nova
ul.Fabryczna 15
64-100 Leszno

Tel: 65 52 92 522
Pon.-Pt. 10-18
Salon Firmowy KOŁO

Zostaliśmy salonem firmowym marki KOŁO . Zapraszamy do naszego sklepu Leszno ul.Fabryczna 15. U nas wynegocjujesz najlepsze ceny ! http://www.mkfoam.pl/

DREWMAX

 Ekologiczne meble sosnowe i bukowe, z bogatej oferty firmy Drewmax. Katalog dostępny na stronie: http://www.pacyga.pl/

Informacja

Nasza strona używa plików cookies.Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie tychże plików,gdyż obsługę ich można wyłączyć w przeglądarce internetowej.

Łóżka tapicerowane

W naszej ofercie posiadamy wszystkie łóżka firmy M&K Foam z Koła.


W ofercie sklepu meblowego And.Nova odnajdą Państwo wszystkie łóżka tapicerowane przygotowane przez ich znanego producenta, przedsiębiorstwo M&K Foam z Koła. Zapraszamy do zapoznania się z ich niezwykle bogatą ofertą oraz do kontaktu z nami w celu zakupu wybranego łóżka tapicerowanego w niezwykle atrakcyjnej cenie.


Proponujemy także łóżka tapicerowane BOX pozwalające na zindywidualizowanie projektu poprzez wybór ramy oraz zagłówków. Zachęcamy także do wizyty w naszym salonie w Lesznie, gdzie przygotowujemy i regularnie uaktualniamy ekspozycję łóżek tapicerowanych.


Wszelkie zamówienia są przez nas realizowane w terminie do maksymalnie 3-4 tygodni, natomiast zawsze staramy się skracać czas Państwa oczekiwania do minimum.

Ceny są na stronie Koła.