And Nova
ul.Fabryczna 15
64-100 Leszno

Tel: 65 52 92 522
Pon.-Pt. 10-18
Salon Firmowy KOŁO

Zostaliśmy salonem firmowym marki KOŁO . Zapraszamy do naszego sklepu Leszno ul.Fabryczna 15. U nas wynegocjujesz najlepsze ceny ! http://www.mkfoam.pl/

DREWMAX

 Ekologiczne meble sosnowe i bukowe, z bogatej oferty firmy Drewmax. Katalog dostępny na stronie: http://www.pacyga.pl/

Informacja

Nasza strona używa plików cookies.Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie tychże plików,gdyż obsługę ich można wyłączyć w przeglądarce internetowej.

Materace

Materace nie powinny być ani za twarde ani za miękkie, co jest bardzo ważne dla naszego kręgosłupa, który odpoczywa podczas snu. Twardość materacy możesz sprawdzić w naszym sklepie w Lesznie. Osoby z problemami kręgosłupa winny poradzić się przed zakupem swojego lekarza, co do jego twardości. Lekarze już od dłuższego czasu wycofują się z polecania twardych materacy dorosłym i małym dzieciom.


Rzekome materace ortopedyczne (ortopedyczne tylko dlatego, że twarde), przestały być nazywane ortopedycznymi, a zaczęły być określane w sposób bardziej odpowiedni, jako zwyczajnie „niewygodne” i „niezdrowe”. Twarde materace po prostu uciskają Cię, co nie pozwala Twojemu ciału przybrać wygodnej, zdrowej pozycji a tym bardziej wysypiać się dobrze.


Najbardziej narażone na dyskomfort związany z nieodpowiednim materacem są osoby starsze i chore, te które przebywają dłużej niż przeciętna osoba w łóżku. Materace powinny dopasowywać się do anatomicznych krzywizn ciała. Warto wybrać materac dwustronny, ponieważ odwracanie go pozwoli nam przedłużyć jego żywotność. Dokonując wyboru,zastanów się czy lepszy będzie materac ze ściąganym pokrowcem, który można wyprać w pralce, np pachnący świeżością ,z żelem pielęgnującym skórę czy nieściągany. Wybór należy do Ciebie tylko pamiętaj – połowę życia spędzasz w łóżku.


Polecamy Państwu materace Koło, wiodącego producenta produktów zdrowych, wygodnych, spełniających najwyższe wymagania produktów tego typu. Wybierz doskonały komfort oraz niezwykłą trwałość propozycji stworzonych przez firmę Koło – wybierz prezentowane przez nas znakomite materace. Leszno, salon meblowy And.Nova.Wszystkie materace można zobaczyć wraz z cenami na stronie producenta :  http://www.mkfoam.pl/