And Nova
ul.Fabryczna 15
64-100 Leszno

Tel: 65 52 92 522
Pon.-Pt. 10-18
Salon Firmowy KOŁO

Zostaliśmy salonem firmowym marki KOŁO . Zapraszamy do naszego sklepu Leszno ul.Fabryczna 15. U nas wynegocjujesz najlepsze ceny ! http://www.mkfoam.pl/

DREWMAX

 Ekologiczne meble sosnowe i bukowe, z bogatej oferty firmy Drewmax. Katalog dostępny na stronie: http://www.pacyga.pl/

Informacja

Nasza strona używa plików cookies.Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie tychże plików,gdyż obsługę ich można wyłączyć w przeglądarce internetowej.

Materace dla dzieci

Materacyk dla dziecka nie może być ani za miękki, ani za twardy. Kiedyś powszechna była opinia, że materac dla dziecka powinien być twardy. Twardy materac nie pozwala dziecku wybrać wygodnej, zdrowej pozycji spania, uciskając kręgosłup. Dlatego materac dla dziecka powinien być elastyczny i dopasowywać się do kształtu ciała malucha i pozycji, jaką przybiera podczas snu.

Dla dziecka wystarczy prosty model materaca. Nie musimy wydawać pieniędzy na materac z podziałem na strefy twardości. Zwróćmy natomiast uwagę na materiały z jakich wykonany jest materac i pokrowiec. Coraz więcej dzieci ma problemy z alergią, dlatego ważne są składniki użyte do produkcji materaca.Polecamy materace piankowe,termoelastyczne i lateksowe.