And Nova
ul.Fabryczna 15
64-100 Leszno

Tel: 65 52 92 522
Pon.-Pt. 10-18
Salon Firmowy KOŁO

Zostaliśmy salonem firmowym marki KOŁO . Zapraszamy do naszego sklepu Leszno ul.Fabryczna 15. U nas wynegocjujesz najlepsze ceny ! http://www.mkfoam.pl/

DREWMAX

 Ekologiczne meble sosnowe i bukowe, z bogatej oferty firmy Drewmax. Katalog dostępny na stronie: http://www.pacyga.pl/

Informacja

Nasza strona używa plików cookies.Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie tychże plików,gdyż obsługę ich można wyłączyć w przeglądarce internetowej.

Materace wysokoelastyczne

Nowej generacji pianki określa się ogólnie terminem pianek wysokoelastycznych. Pianka typu Kaltschaum to pianka zimnotłoczona, którą najczęściej stosuje się jako wewnętrzną warstwę nośną materaca. Pianka Viscoelastic czy Memory Foam to pianka termoelastyczna, która jest warstwą zewnętrzną reagującą na temperaturę ciała gwarantując idealne dopasowanie do anatomiczngo profilu kręgsłupa i ciężaru użytkownika materaca. Wkłady materacowe z pianek wysokoelastycznych są odpowiednio profilowane (nacinane) w celu uzyskania 3, 5 lub 7 stref o różnej twardości oraz odpowiedniej cyrkulacji powietrza. W celu właściwego wykorzystania unikalnych właściwości pianek przy tworzeniu wkładów materacowych stosuje się łączenie warstw pianek wysokoelastycznych z piankami zimnotłoczonymi i lateksowymi. Idealne do stelaży z regulacją.