And Nova
ul.Fabryczna 15
64-100 Leszno

Tel: 65 52 92 522
Pon.-Pt. 10-18
Salon Firmowy KOŁO

Zostaliśmy salonem firmowym marki KOŁO . Zapraszamy do naszego sklepu Leszno ul.Fabryczna 15. U nas wynegocjujesz najlepsze ceny ! http://www.mkfoam.pl/

DREWMAX

 Ekologiczne meble sosnowe i bukowe, z bogatej oferty firmy Drewmax. Katalog dostępny na stronie: http://www.pacyga.pl/

Informacja

Nasza strona używa plików cookies.Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie tychże plików,gdyż obsługę ich można wyłączyć w przeglądarce internetowej.

Meble drewniane

Polecamy meble sosnowe czy też wykonane z drewna olchowego, bukowego bądź dębowego. Wybrane przez nas meble są jak wino, które nigdy się nie starzeje – zawsze są modne a co najważniejsze zdrowe i ekologiczne. Na zamówienie mogą być barwione różnokolorowymi bejcami, woskowane lub postarzane.


Główną zaletą mebli drewnianych jest ich trwałość. Dodatkowo meble sosnowe, bukowe czy też z innego gatunku drewna, jako produkt naturalny, są przyjazne człowiekowi i środowisku (nie wywołują alergii). Wykończone efektownymi detalami np. różnymi metalowymi uchwytami, stwarzają niepowtarzalny charakter.


Wykonujemy nietypowe wymiary na zamówienie i wzory projektu klienta (na miarę naszych możliwości oczywiście).Z takimi meblami sosnowymi czy dębowymi nasz dom pachnie naturą a nasza rodzina jest zdrowa i szczęśliwa. Kupując meble z naturalnych surowców dbasz o rozwój swojego dziecka i inwestujesz w jego przyszłość.


Salon meblowy And.Nova zaprasza do wyboru jednej z naszych licznych pozycji. Pośród różnorodnych, eleganckich mebli znajdzie się z pewnością projekt, który zachwyci również Państwa i idealnie wpisze się w tworzoną przestrzeń. Co więcej, dzięki licznym promocjom oraz nieustannej dbałości o zachowanie atrakcyjnych cen u nas nabędą Państwo wspaniałe, naturalne meble bez konieczności wydawania fortuny. Zapraszamy!