And Nova
ul.Fabryczna 15
64-100 Leszno

Tel: 65 52 92 522
Pon.-Pt. 10-18
Salon Firmowy KOŁO

Zostaliśmy salonem firmowym marki KOŁO . Zapraszamy do naszego sklepu Leszno ul.Fabryczna 15. U nas wynegocjujesz najlepsze ceny ! http://www.mkfoam.pl/

DREWMAX

 Ekologiczne meble sosnowe i bukowe, z bogatej oferty firmy Drewmax. Katalog dostępny na stronie: http://www.pacyga.pl/

Informacja

Nasza strona używa plików cookies.Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie tychże plików,gdyż obsługę ich można wyłączyć w przeglądarce internetowej.

Meble dziecięce i młodzieżoweMeble dla dzieci czy też meble młodzieżowe mają spełniać oczekiwania zarówno naszych pociech jak i nas samych, czyli mają łączyć funkcjonalność, bezpieczeństwo i marzenia. Swoją kolorystyką i designem powinny sprawiać, że przebywanie wśród nich to jedna wielka zabawa i przyjemność.


Nie wolno naturalnie zapominać o tym, aby meble młodzieżowe podkreślały charakter, zainteresowania mieszkańca pokoju. Pomocny jest w tym duży wybór projektów odmiennych zarówno pod względem kolorystycznym, funkcjonalnym jak i stylistycznym.


Wybieramy dla Państwa meble dla dzieci, młodzieżowe z uwzględnieniem bardzo odmiennych potrzeb z punktu widzenia wygody, użyteczności, trwałości jak i estetyki. Wierzymy, że dzięki naszym staraniom uda się Państwu odnaleźć najciekawsze propozycje współgrające zarówno z oczekiwaniami dzieci jak i z ogólnym charakterem, wystrojem wnętrz panującym w Państwa domu czy mieszkaniu.


Zachęcamy do wyboru prezentowanych mebli młodzieżowych oraz mebli dla dzieci.