And Nova
ul.Fabryczna 15
64-100 Leszno

Tel: 65 52 92 522
Pon.-Pt. 10-18
Salon Firmowy KOŁO

Zostaliśmy salonem firmowym marki KOŁO . Zapraszamy do naszego sklepu Leszno ul.Fabryczna 15. U nas wynegocjujesz najlepsze ceny ! http://www.mkfoam.pl/

DREWMAX

 Ekologiczne meble sosnowe i bukowe, z bogatej oferty firmy Drewmax. Katalog dostępny na stronie: http://www.pacyga.pl/

Informacja

Nasza strona używa plików cookies.Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie tychże plików,gdyż obsługę ich można wyłączyć w przeglądarce internetowej.

Meble systemowe - do sypialni i salonu

  • Znalezione obrazy dla zapytania meble goja dąb

Jeżeli nowoczesnym wzornictwem i różnorodnością kuszą cię meble do sypialni czy salonu – wybierz je. W końcu świat poszedł do przodu a nowoczesne technologie mają służyć człowiekowi a nie szkodzić mu. Ale pamiętaj, tylko najlepsze firmy oferujące najlepsze meble do sypialni i innych pomieszczeń to gwarantują. And.Nova z Leszna współpracuje z najlepszymi.

MDF – produkt drewnopochodny, surowiec lat osiemdziesiątych XX wieku.

 

Płyta MDF powstaje w wyniku sprasowania włókien drzewnych z dodatkiem organicznych związków łączących i utwardzających w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury. MDF stanowi idealny substytut dla naturalnego drewna, szczególnie drewna liściastego. Płyty meblowe stwarzają nowe perspektywy dla projektantów mebli i architektów wnętrz.

 

Meble z te cechuje duża możliwość aranżacji. Są łatwe w utrzymaniu czystości, lekkie oraz mobilne. Charakteryzuje je również odporność na ścieranie i zarysowania. W odróżnieniu od mebli drewnianych meble z płyty są łatwe w gięciu dzięki czemu można uzyskać wiele ciekawych form.

 

W poszukiwaniach wygodnych mebli do sypialni, eleganckich projektów do swojego salonu czy też kompletu wypoczynkowego warto zastanowić się nad meblami systemowymi. Są to znakomite propozycje spełniające oczekiwania osób posiadających odmienne oczekiwania względem mebli.

 

Zdecyduj się na wybór doskonałych możliwości aranżacyjnych jakie posiadają proponowane przez nas meble.