And Nova
ul.Fabryczna 15
64-100 Leszno

Tel: 65 52 92 522
Pon.-Pt. 10-18
Salon Firmowy KOŁO

Zostaliśmy salonem firmowym marki KOŁO . Zapraszamy do naszego sklepu Leszno ul.Fabryczna 15. U nas wynegocjujesz najlepsze ceny ! http://www.mkfoam.pl/

DREWMAX

 Ekologiczne meble sosnowe i bukowe, z bogatej oferty firmy Drewmax. Katalog dostępny na stronie: http://www.pacyga.pl/

Informacja

Nasza strona używa plików cookies.Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie tychże plików,gdyż obsługę ich można wyłączyć w przeglądarce internetowej.

Narożniki

Jeżeli marzą Państwo o salonie, który będzie pomieszczeniem łączącym elegancję z wygodą, warto zdecydować się na odpowiednie meble wypoczynkowe, wprowadzające do wnętrza pożądany klimat. Narożniki są niezastąpionym wyposażeniem, idealnym do każdego pokoju dziennego, niezależnie od jego wymiarów. Tworzą komfortowe miejsce wypoczynku dla wielu osób, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem w przypadku większej rodziny czy przy organizowaniu przyjęć.


Proponujemy modele w różnych stylach, rozmiarach i wersjach kolorystycznych, co pozwoli każdemu Klientowi na znalezienie narożnika, który będzie idealnie pasował do jego wizji wystroju salonu. Są to meble wykonywane z wysokogatunkowych materiałów, czemu zawdzięczają nie tylko atrakcyjny wygląd, ale także trwałość, pozwalającą cieszyć się nimi przez lata. Nasze narożniki idealnie sprawdzają się przy stolikach kawowych, tworząc komfortowe miejsce do rozmów oraz przyjmowania gości, a także przed telewizorem, umożliwiając organizację seansów dla całej rodziny i znajomych. Są oszczędnością miejsca w stosunku do tradycyjnych zestawów wypoczynkowych, pozwalają także na stworzenie wysoce funkcjonalnej aranżacji pokoju dziennego. Oferujemy korzystne ceny dostępnych w naszej ofercie mebli, co pozwala każdemu Klientowi na wyjątkowo satysfakcjonujący zakup.