And Nova
ul.Fabryczna 15
64-100 Leszno

Tel: 65 52 92 522
Pon.-Pt. 10-18
Salon Firmowy KOŁO

Zostaliśmy salonem firmowym marki KOŁO . Zapraszamy do naszego sklepu Leszno ul.Fabryczna 15. U nas wynegocjujesz najlepsze ceny ! http://www.mkfoam.pl/

DREWMAX

 Ekologiczne meble sosnowe i bukowe, z bogatej oferty firmy Drewmax. Katalog dostępny na stronie: http://www.pacyga.pl/

Informacja

Nasza strona używa plików cookies.Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie tychże plików,gdyż obsługę ich można wyłączyć w przeglądarce internetowej.

O firmie

Twój ulubiony sklep meblowy istnieje już od 1996 r.
Przez lata zdobywaliśmy zaufanie klientów.
Stawiamy na zdrowy dom i szczęśliwą rodzinę.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz wyposażenie całego domu.
Zdrowe,ekologiczne meble drewniane wykańczane nieinwazyjnymi lakierami, klejami i bejcami. Bogate wzornictwo i kolorystyka. Na zamówienie klienta meble nietypowe,na wymiar. Klasyczne lub nowoczesne wzornictwo. Oferujemy też dużo rodzajów materacy, stelaży oraz poduszek. Współpracujemy z najlepszym na polskim rynku producentem materacy: KOŁO.
Od lat nasza firma współpracuje z małymi, polskimi zakładami stolarskimi ale też z wieloma innymi producentami. Do naszej oferty dołączyliśmy meble tapicerowane: sofy, narożniki, nowoczesne łóżka obitetkaniną oraz  meble z płyty MDF.
Pamiętaj to co Cię otacza wpływa na twoje samopoczucie i zdrowie. Wybierz nasz sklep i naszą doskonałą ofertę. Meble możesz zamówić przez internet lub przyjść do sklepu.
Zapraszamy do salonu w Lesznie ul. Fabryczna 15.