And Nova
ul.Fabryczna 15
64-100 Leszno

Tel: 65 52 92 522
Pon.-Pt. 10-18
Salon Firmowy KOŁO

Zostaliśmy salonem firmowym marki KOŁO . Zapraszamy do naszego sklepu Leszno ul.Fabryczna 15. U nas wynegocjujesz najlepsze ceny ! http://www.mkfoam.pl/

DREWMAX

 Ekologiczne meble sosnowe i bukowe, z bogatej oferty firmy Drewmax. Katalog dostępny na stronie: http://www.pacyga.pl/

Informacja

Nasza strona używa plików cookies.Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie tychże plików,gdyż obsługę ich można wyłączyć w przeglądarce internetowej.

Regulamin

Regulamin sklepu internetowego AND.NOVA MEBLE

Postanowienia ogólne i nazewnictwo

1.     Kupującym, Zamawiającym, Klientem - jest osoba korzystająca z oferty sklepu internetowego publikowanego pod adresem: http://www.andnovameble.pl.

2.     Sprzedającym jest Salon meblowy And.Nova mieszczący się w Lesznie na ul. Fabrycznej 15. NIP 787-128-54-98 RFEGON: 634245239.

3.     W/w sklep internetowy prowadzi sprzedaż wysyłkową zgodną z prezentowaną ofertą, lub konsultowaną osobiście z kupującym.

4.     Wszystkie ceny są podawane w PLN i zawierają podatek VAT.

5.     Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen bez uprzedniego informowania o tym. Zmiany cen nie dotyczą zamówień będących w trakcie realizacji.

Warunki realizowania transakcji

1.     Zamówienia są przyjmowane każdego dnia, 24 godziny na dobę bezpośrednio ze stron serwisu jak i e-mailem

2.     Telefonicznie i faksem zamówienia są przyjmowane, lub konsultowane w godzinach od 10 do 18 w dni robocze oraz w soboty od 10 do 14tej. Odpowiadamy na zamówienie w ciągu 24 godzin od poniedziałku do piątku.Oprócz  zamówień w weekend lub dni wolne, w przypadku których, odpowiedż będzie w poniedziałek lub najbliższy dzień po dniu wolnym od pracy.

3.     W przypadku gdy Klient chce zakupić towar, którego nie ma w ofercie sklepu lub którego parametry odbiegają od parametrów produktów znajdujących się w ofercie sklepu, należy przesłać e-mailem lub faksem zapytanie o cenę i warunki dostawy. Zamówienie takie, jeśli będzie możliwe do realizacji, traktowane jest jako niestandardowe.Zamówienie e-mailem lub telefonicznie,po wpłacie zadatku na konto jest równoznaczne z zawarciem umowy sprzedaży i podlega wszystkim warunkom regulaminu.

4.     Sprzedający zastrzega sobie prawo do wstrzymania, anulowania lub zmiany warunków zamówienia w przypadku gdy:

o    w ciągu 3 dni roboczych od chwili otrzymania zamówienia nie ma możliwości skontaktowania się z Zamawiającym (brak odpowiedzi na e-mail oraz telefon)

o    dane podane w zamówieniu są nieprawdziwe lub niewłaściwe

o    występują okoliczności uniemożliwiające całkowicie lub czasowo realizację zamówienia.


Zamawiający zostanie niezwłocznie powiadomiony o zaistniałej sytuacji.

Czas realizacji

1.     Czas realizacji zamówienia biegnie od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie i jest zależny od dostępności danego towaru i wynosi od 3 dni do 6 tygodni.

2.     Zamawiający zostanie poinformowany e-mailem lub telefonicznie o przewidywanym terminie dostawy.

3.     Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji jest wysyłane po skompletowaniu całości, ale nie dłużej niż ustalono w niniejszym regulaminie.

4.     W przypadku, gdy termin realizacji nie będzie mógł być dotrzymany, kupujący zostanie o tym niezwłocznie poinformowany i ma prawo do wycofania się z zamówienia i zwrotu wpłaconych pieniędzy.

Dostawa zamówienia

1.     Rozwozimy własnym transportem,dletego koszt i termin dostawy jest indywidualnie dopasowany do klienta w zależności od odległości i kosztów zakupu.

2.  Dostawa może też być firmą spedycyjną.Koszt zależy od kilometrów i objętości towaru.

3.     Koszty transportu dla materacy 0 zł , Reszta indywidualnie dla każdego zamówienia, w zależności od kwoty zamówienia i odległości. Koszt transportu do uzgodnienia.

4.  Odbiór własny w godzinach 10.00-18.00 od poniedziałku do piątku.

5.     Po odebraniu przesyłki należy towar sprawdzić czy nie ma uszkodzeń. W przypadku ich stwierdzenia należy sporządzić protokół szkody. Reklamacje na zniszczony towar w transporcie bez sporządzonego raportu nie będą uwzględniane.

Faktury vat

1.     Wystawianie faktury odbywa się tylko w wypadku zażądania takiej faktury przez Kupującego w komentarzu lub mailu.

2.     Faktura VAT jest wystawiana po otrzymaniu zapłaty za towar.

3.     Faktura ta jest wysyłana pocztą, bądź dołączana do zamówionego towaru.

Warunki zwrotu towaru

1.     Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów ..." , z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki

2.     Zwracany towar 

o   Ma być  w orginalnym , fabrycznym opakowaniu  ,w stanie niezmienionym.

o   Nie ma nosić cech użytkowania.

3.     Zwracany towar należy zaopatrzyć w kartkę z dopiskiem "ZWROT" - równoważny oświadczeniu Klienta o odstąpieniu od zamówienia oraz fakturę, paragon (jeśli zostały dostarczone)

4.     Kupujący jest zobowiązany wcześniej powiadomić sprzedającego o zamiarze wysłania towaru w celu uzgodnienia adresu wysyłki

 

5.     Sprzedający nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem

6.     Najpóźniej w ciągu 14 dni od otrzymania towaru gwarantujemy zwrot wartości produktu

7.     Pieniądze zwracane są przelewem bankowym
/kupujący jest zobowiązany podać dane i numer konta zamawiającego/

8.     Zgodnie z Art.10 ust.3 pkt 4 i 5, złożenie zamówienia niestandardowego oznacza rezygnację Klienta z prawa do zwrotu towaru bez podania przyczyny . Za towary standardowe nie uznaje się produktów, które zostały wyprodukowane w specyfikacji podanej przez klienta – innej niż podana w sklepie, oraz wszelkie meble barwione i tapicerowane na zamówienie, również te w tkaninach i wybarwieniach podanych w sklepie na karcie produktu, a które nie są dostępne „od ręki”. Do towarów niestandardowych zaliczamy towar zamówiony specjalnie dla klienta u kontrahentów.

Gwarancja

1.     Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta

o    Okres, który jest objęty gwarancją zależy od modelu towaru i jego producenta, jeżeli nie zaznaczono inaczej w opisie produktu - okres ten obejmuje 2 lata od daty zakupu

o    Okresy dłuższe niż 2 lata mogą dotyczyć poszczególnych elementów towaru lub obejmować gwarancją cały produkt. Dane dotyczące przedłużonego okresu gwarancji są wyszczególnione przez producenta

2.     Wszelkie reklamacje Kupujący zgłasza Sprzedającemu

3.     Sprzedający pilotuje proces reklamacyjny pomiędzy Kupującym a producentem

4.     W razie nieuzasadnionej reklamacji kosztami obsługi, oględzin i dostarczenia towaru do Sprzedającego, a po oględzinach do Kupującego, ponosi Kupujący

5.     Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu są rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności kuriera.

6.     Warunkiem przyjęcia reklamacji dotyczącej uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu jest protokół reklamacyjny spisany z udziałem kuriera.

Zakończenie

W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie praw konsumentów jak również odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271)